Eetopkomst met de Explorers

 

Hoe leuk is het voor explorers om elkaar gekke dingen te voeren? Afgelopen 3 februari was het zover!

 
Lees hieronder wat een explorer erover zei:
Nou, ik zal eerlijk zijn, toen ik 'eetopkomst' zag staan op de planning, had ik zo mijn bedenkingen. Gingen we met z'n allen de hele opkomst lang alleen maar eten ? Wat moet ik me hier bij voorstellen? 
Gelukkig hadden ook deze keer de organisatoren wat voorbereid! 
We werden allen gevraagd om onze dassen mee te nemen, wat bij mij mijn vermoeden, dat we geblinddoekt iets zouden moeten gaan proeven, bevestigde. 
Jawel hoor, bij aankomst werden we allen aan een tafel gezet en gevraagd ons blinddoek om te doen. Op dit moment werd het me een beetje warm onder de voeten, want iets eten zonder te weten wat het is, blijft toch een beetje eng. 
Maar, angsten overwinnen is waarvoor we op scouting zitten en ook ik deed uitbundig mee met het spel. 
Het begon rustig, met gelatine met Energy en Cola smaak, maar later ging dat over in dingen als slakken en tabasco saus. Gelukkig hoefden we maar kleine beetjes en mochten we het uitspugen als we het echt niet binnen konden houden.
Ik kan niet zeggen dat ik van het allemaal even veel heb genoten, maar een ervaring was het zeker :) 
- Tess