Katapultschieten met de explorers

Afgelopen vrijdag 23 september hadden de explorers katapulten schieten op de planning staan.

20160923 204815 kopie

Dit is wat een van de explorers erover zei:

Deze vrijdag hebben wij katapulten gemaakt. Het oorspronkelijke idee was om twee katapulten te bouwen met pionierpalen en de oude binnen banden van fietsen om elkaar mee te beschieten. Toen we de eerste katapult af hadden en erachter kwamen dat deze totaal niet ver schoot kwamen we maar tot de conclusie dat het maken van een tweede weinig zin had en dit maar staakten. We hebben toen met de eerste katapult wat gedoneerde groenten afgeschoten op vrijwillige doelwitten, het was alleen vrij lastig om iets te raken. Toen we klaar waren met gooien, schieten en rennen moesten helaas de bezems worden gepakt, want het grasveldje naast de Helix was een puinzooi. Dit was gelukkig door iedereen snel opgeruimd, en toen de palen weer in het hok lagen was de opkomst klaar. Eint.!¿*"`   (Jasper)

-> Bekijk hier meer foto's en filmpjes van de opkomst <-