Fundays 2016

Afbeeldingsresultaat voor scouting fundays 2016   foto 2

Zaterdag 17 Oktober was het landelijke Fundays. Dit is vanuit Scouting Nederland geregeld dat je met een korting naar Walibi Holland kunt in Flevoland.

Lees hier van een explorer erover zei:

Op 17 september gingen we naar de fundays in Walibi Holland. Een hele dag gevult met achtbanen, waterglijbanen, snoep en een hoop andere scouting mensen. Samen met elkaar maar je dat ellelange wachten in de wachtrijen toch weer een beetje leuk. Het leukste vond ik zelf toch wel die nieuwe achtbaan, Lost Grafity. Wat ging die hard zeg! Daarnaast waren toch de goede oude atracties, zoals de botsautotjes, toch ook weer erg leuk. Al met al een zeer geslaagde dag en wat mij betreft gaan we volgend jaar weer!

 (Tess)

 

-> Bekijk hier meer foto's van de Fundays 2016 <-

Bewaren

Bewaren

Bewaren